Sestdiena,
2014.gada
2.augusts
KOMERC -
PIEDAVĀJUMI
26637

„Siltā Gariņa” padomi


Apskatīt komentārus (0)


23.09.2012

Raivo Penka, masieris un veselības centra „Siltais Gariņš” vadītājs. Tālr. 29637787              

     Viss, kas tev vajadzīgs, ir sirds, 
kas lūdz Dievu...

„Siltā Gariņa” padomi

Lai saglabātu veselību, mums ir daudz jāmācās, bet vēl svarīgāk ir ievērot dabas un Dieva likumus. Mūsu nelaime nav vis trūkums, bet pārpilnība. Nesātība, kura iesākusies vecāku namā, vispirms vājina gremošanas orgānus, un drīz vien vienkāršie ēdieni vairs neapmierina ēstgribu. Iestājas neveselīgs stāvoklis, un rodas kāre pēc stiprākiem, kairinošākiem līdzekļiem. Daudzi, kas pieraduši lietot uzbudinošus dzērienus (kafiju, tēju un alkoholu), cieš no galvassāpēm un fiziskā nespēka, un daudz laika zaudē slimojot. Bīstamākais ir tas, ka šīs ļaunās sekas tiek pieskaitītas pavisam citiem cēloņiem. Tāpēc mūsu ķermenis – dvēseles templis allažiņ jātur pēc iespējas tīrāks no nevajadzīgām vielām un kaitīgām (skumjām, dusmīgām vai skaudīgām) domām. Mums visiem daudz vairāk uzmanības jāpievērš ļaunuma saknei – nepareizam dzīvesveidam, nevis nelietderīgi masveidā jāiepērk un jālieto medikamenti, kā arī nedrīkst aizmirst par lūgšanu dziedinošo spēku, kas palīdz stiprināt garu, bet tas savukārt palīdzēs miesai pretoties kārdinājumiem. Dievbijība ir saskaņā ar veselības likumiem. Dievbijība ir visas patiesās labklājības pamats.

Uzlabot darbaspējas, atdzīvināt domāšanas un prāta spējas var 10-15 procedūru kursa ietvaros. Tā sastāvā ir dažādi masāžas veidi, elpošanas vingrinājumi un dažādi vingrošanas paņēmieni, gan uz kabinetā, gan mājās. Lai organismu atjaunotu kopumā pēc manis izstrādātās individuālās programmas (tieši šim, konkrētam cilvēkam), nepieciešams kopīgs nopietns darbs, kompleksas metodes un arī laiks. Noteikti jāmaina ēšanas ieradumi un domāšana. Tas, mani mīļie, nav viegli, bet faktiski cita ceļa nav, jo, kamēr nenovēršam rašanās cēloņus, cīnāmies tikai ar sekām. Lai atveseļotu kādu orgānu, kurš dzīves periodā sabojāts, ar pāris dienām nepietiks.

Padomi:

1. Savvaļas ēdamās saknes, zīles, kastaņi. Kāda ir šo augu kopīgā īpašība? Visi tie ir rūgti, bet šis rūgtums atjauno aknu, aizkuņģa dziedzera darbību, atjauno imūnsistēmu, ko nojaucis cukurs. Tie satur arī miecvielas, pektīnvielas un celulozi – atjauno asinis un asinsradi, satur vitamīnus, minerālsāļus, mikroelementus un citas vērtīgas vielas.

2. Kā no rīta modīsities, tāda izveidosies visa diena. Tāpēc mostieties brīvi, bez domām par vakardienu, esošajām problēmām vai darāmajiem darbiem. Dienu sāciet ar prieku, ar pateicību Dievam, ka esat pamodies dzīvs, ka pa nakti nekas ar jums vai jūsu mīļajiem nav noticis, ka ir debesis, saule, gaisma, daba, jūra, utt. Pēc tam izstaipieties, kā to dara kaķis pirms uzsāk kustības. Tad veiciet dziļu ieelpu caur degunu un lēnu izelpu caur muti. Izstaipiet lēnām uz leju un uz augšu pēdas, paapļojiet tās uz vienu otru pusi, tad kājas, nedaudz saliektas ceļos, paceliet uz augšu ieelpā, bet nolaidiet uz leju izelpā, lai atmostos asinsrite kājās. Arī vēdera muskulatūra būs priecīga par šīm kustībām. Tad pamudiniet sevi lēnam izdzert glāzi silta ūdens, izbaudot ūdens garšu un dzīvīguma spēku – tas noņems ēstgribu un organismam ar ūdens palīdzību ļaus aizskalot prom visu lieko. Pēc tualetes apmeklējuma, veiciet rīta ūdens procedūras – kādas nu kuram iespējamas – kontrastdušu, vai apmazgāšanos ar siltu un vēsu ūdeni. Noteikti jutīsiet cik pateicīgi jums par to būs miesa un gars, kas spirgti un mierīgi pēc šādas mošanās ar prieku uzsāks dienu. Neaizmirstiet sevi paslavēt, uzmundrinoši vārdi sev smaidot spogulī dos pozitīvu lādiņu jūsu pašapziņai un garastāvoklim. Turpinājums sekos……

…Jezus - visuzticamākais draugs,

 dvēseles dziedināšanai.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

 JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

PASĀKUMU KALENDĀRS JŪRMALĀ
<< Augusts 2014 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Rīt